top of page

microsatellites launch
проект
STORMVÖGEL

Звичайні ракет, що стартують с Землі, великі чи малі всі спалюють багато палива у першому ступені тому що поки нема орбітальної швидкості їх рушійна система повинна протидіяти силі Земного тяжіння. Коефіцієнт тяго-озброєності таких ракет більш за 1 для забезпечення сталого вертикального під'ему. Це викликає гравітаційні втрати і одночасно примушує конструкторів ракет зменшувати час вертикального підйому завдяки збільшення власної швидкості. Політ ракети стає надзвуковим ще в щільних шарах атмосфери що спричиняє аеродинамічні втрати.

Наша ціль  - зменшити ці обидва чинники завдяки застосування аеродинамічного під'єму з до-звуковим крилом ракетоплану аж до  стратосферних висот де крило стає не дієвим.

Єдина діюча система повітряного старту Pegasus

                                                                Elecron

Astra

Ракети понад легкого класу Електрон та Астра найбільш ефективні з існуючих. Здатні доставити на орбіту корисне навантаження 250 та 150 кг відповідно. Це наші конкуренти.

Ми  теж застосовуємо повітряний старт але на особистих крилах. Це не потребує великого літака-носія, а тільки набагато меншого і суттєво дешевшого літака аеробуксирувальника

небо1.jpg

Нам потрібен аєробуксирувальник Grob 520

або

Pilatus 12

bottom of page